KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 14488180
nr 1448 8180
Tuschlavering
Keruber. Signerad Forsselius. Bladets mått: 20x26, yttermått inklusive ram: 35x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:26:14
10/2 22:41:40
150 kr
14/2 17:06:49